fbpx

Prekladač viet a textov – Elektronický translator WT2 Plus

 

Hlasový prekladač priamo cez bluetooth slúchadlá WT2 Plus je absolútne jedinečný translator pre obojsmerný preklad hlasu v reálnom čase. Bezdrôtové slúchadlá s inteligentným prekladačom, ktoré prinášajú revolúciu pre komunikáciu bez ohľadu na jazykové bariéry.

 

Jedná sa o celosvetovo prvý hovoriaci prekladač – digitálny tlmočník s umelou inteligenciou pre komfortný preklad v reálnom čase priamo cez sluchátka, teda bez potreby prekladu priamo cez Váš smartfón. Tento najlepší online prekladač reči prináša spojenie špičkového hlasového algoritmu a technológie strojového prekladu. WT2 Plus redefinoval prekladače ako také výrazným a inovatívnym spôsobom čo prináša nové príležitosti jeho používateľom a spoločnostiam na trhu.

 

Elektronický prekladač viet a textov, ktorý zmení Váš pohľad na komunikáciu a cestovanie vo svete nech už potrebujete preložiť čokoľvek. Už žiadny drahý jazykový tlmočník či google prekladač nebude viac potrebný. Preklady vždy a všade zo sebou.

WT2 Plus – Hlasový preklad reči priamo cez Slúchadlá!

Užite si konverzáciu v inom jazyku ako keby ste ho bez problémov ovládali! Neuveríte až kým prekladač nevyskúšate.

Prekladač WT2 plus

K dispozícii máte 3 módy prekladu

 

Auto Mode

 

Tento mód funguje na princípe okamžitého prekladu za pomoci 2 bluetooth slúchadiel (ideálne v kľudnejšom prostredí bez okolitých ruchov). Všetko čo poviete sa automaticky hneď preloží priamo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový preklad cez vložené slúchadlo. Takže môžete komunikovať maximálne pohodlne a komfortne bez priamej potreby prekladu cez smartphone. Celá komunikácia sa Vám samozrejme zobrazuje a archivuje v app cez mobil, kde si aj môžete skontrolovať správnosť rozoznania Vášho hlasu. Vhodné na dlhšie konverzácie, obchodné stretnutia, aťd.

 

Manual Mode

Tento mód funguje na princípe okamžitého prekladu za pomoci 2 bluetooth slúchadiel (ideálne v rušnejšom prostredí a komunikujete s osobou). Pre preklad stačí umiestniť prst priamo na bluetooth slúchadlo (čo aktivuje preklad) a potom všetko čo poviete sa automaticky hneď preloží priamo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový preklad cez vložené slúchadlo. Takže môžete komunikovať maximálne pohodlne a komfortne bez priamej potreby prekladu cez smartphone. Celá komunikácia sa Vám samozrejme zobrazuje a archivuje v app cez mobil, kde si aj môžete skontrolovať správnosť rozoznania Vášho hlasu.

 

Speaking Mode

Tento mód funguje na princípe okamžitého prekladu za pomoci 1 bluetooth slúchadla a telefónu (ideálne na krátky rozhovor s druhou osobou). Druhá osoba, s ktorou komunikujete bude hovoriť priamo do Vášho Smartphonu a Vám sa všetko automaticky preloží priamo do nastaveného jazyku a dostanete zvukový preklad cez vložené slúchadlo. Takže môžete komunikovať bez nutnosti  použitia slúchadla osobou, ktorú nepoznáte, čo by asi nebolo vhodné a zdvorilé, úplne postačí ak máte jedno slúchadlo vložené len vy. Celá komunikácia sa Vám samozrejme zobrazuje a archivuje v app cez mobil, kde si aj môžete skontrolovať správnosť rozoznania Vášho hlasu.

 

Spôsob používania prekladača WT2 Plus je úplne jednoduchý, stačí si stiahnuť voľne dostupnú aplikáciu „WT2 Plus“ (iOS, Android) do mobilného telefónu, spárovať sa so slúchadlami cez Bluetooth pripojenie (min. verzia bluetooth 4.2  a vyššie), následne si obe osoby vložia slúchadlo do ucha a môžu okamžite komunikovať. Princíp komunikácie je taký, že vy rozprávate vo svojom jazyku a druhá osoba počuje preklad v slúchadle vo svojom nastavenom jazyku. Preto skutočná komunikácia tvárou v tvár už nebude viac problém. Revolučný prekladač nájde svoje využitie pri cestovaní, služobných cestách, pri návšteve medzinárodných obchodov alebo hotelov a pri mnohých iných príležitostiach, kedy je komunikácia prekážkou

Preklad reči wt2 plus

Podpora až 36 jazykov vrátane rôznych 84 akcentov

 

Zoznam všetkých momentálne podporovaných jazykov pre preklad nájdete tu:

arabský, anglický, bulharský, čínsky, český, dánsky, fínsky, francúzsky, grécky, hebrejský, hindčina, holandský, chorvátsky, maďarský, indonézsky, japonský, kantónsky (honkg kong), katalánčina, kórejský, malajský, nemecký, nórsky, poľský, portugalský, rumunský, ruský, španielsky, slovenský, slovinský, švédsky, taliansky, tamil, telugu (india), thajský, turecký, vietnamský

 

angličtine máte na výber až 13 rôznych prízvukov ako (USA, Austrália, Kanada, UK  iné..) Takisto v španielčine máte na výber až 20 rôznych prízvukov (Španielsko, USA, Dominikánska republika, Mexiko, Venezuela a iné..) aj v arabčine máte na výber až 15 rôznych prízvukov ako (Spojené arabské emiráty, Egypt, Izrael, Maroko a iné..) Takže aj anglicko slovenský či nemecko slovenský prekladač viet a textov (hlasu).

digitalny tlmočník do ucha wt2

Využitie pri cestách na dovolenku či za prácou v zahraničí

Keď cestujete do zahraničia na dovolenku či za prácou, nie je nič horšie, ako byť uviaznutý na neznámom mieste bez možnosti efektívnej komunikácie. S prekladačom WT2 Plus sa do takej situácie nikdy nedostanete, pretože zabezpečí prirodzenú komunikáciu v reálnom čase bez použitia rúk. Ponorte sa do miestnej kultúry počas cestovania, otvorene sa vyjadrujte a vytvorte zmysluplnejšie spojenia s ľuďmi, s ktorými sa stretnete

Elektronicky prekladač WT2 plus

Dlhá životnosť batérie – dlhšia ako potrebujete!

WT2 poskytuje až 5 hodín výdrže batérie na jedno nabitie, viac ako 12 hodín výdrže batérie s dobíjacím puzdrom (Dock station) a približne do 30 dní v pohotovostnom režime

Hlasový prekladač reči WT2 plus

Až 95% presnosť všetkých prekladov!

Na základe unikátnych algoritmov a využitia serverov google translate, microsoft azure či Tencent AI Lab umožňuje WT2 Plus až 95% precíznosť prekladu, vďaka čomu bude Váš rozhovor s cudzincom plne zrozumiteľný.

Preklady online wt2 plus

Duálna redukcia šumu – každé jedno slovo sa počíta!

Vysokokvalitný 20 bitový prenos zvuku a priestorové filtrovanie zvuku na základe adaptívnej redukcie šumu pre komunikáciu v každom prostredí.

najlepší prekladač WT2 plus

Inovatívna technológia prekladu

WT2 Plus je jedinečný svojou technológiou spracovania signálu, ktorá je odlišná od ostatných konkurentov na trhu. Pri komunikácii nie je potrebné aktivovať telefón, prípadne aby si druhá osoba stiahla Smart aplikáciu. Všetko čo potrebujete pre Vašu komunikáciu je aby ste si obaja nasadili bezdrôtové slúchadlá a WT2 sa už postará o komfortný preklad

Preklad v reálnom čase slúchadlá wt2

Preklad v reálnom čase!

Inteligentný algoritmus ON-THE-GO. Hlavný algoritmus umožňuje komunikáciu aj v najrušnejšom vonkajšom prostredí. Vďaka automatickej detekcii hlasu a zberu signálu poskytuje WT2 absolútne hands-free komunikáciu v rôznych jazykoch. Komunikácia v zahraničí pre Vás bude úplne jednoduchá bez ohľadu na jazykové bariéry

Vreckový prekladač do ucha WT2

BLUETOOTH 5.0 Prenos

Extra rýchly prenos cez najnovší bluetooth 5.0 Vám zaručí plynulý preklad do všetkých podporovaných jazykov vždy a všade kde sa práve nachádzate.

wt2 plus prekladač balenie obsahuje

Obsah balenia WT2 Plus:

 

1x Master bluetooth slúchadlo
1x Host bluetooth slúchadlo
1x Nabíjacia dock stanica
1x Napájací USB kábel
1x Vrecko na prenos
2x Ušný háčik (Ear hook)
6x Náhradné štuple do uší (Earmuff)
1x Užívateľský manuál

WT2 Plus elektronický prekladač hlasu môžete zakúpiť priamo TU

Špecifikácie:

 

Produkt: WT2 Plus prekladač
Výrobca: Timekettle
Farba: biela
Podpora jazykov: 36
Podpora: Bluetooth 4.2 a vyššie (prepojenie cez app v mobile)
Nabíjanie batérie: Lithium Polymer/ 90 minút
Výdrž batérie do 15 hodín/na 3 nabitia z napájacieho docku
Systemová podpora: iOS 11.0 / Android 7.0 a vyššie
Voltáž:DC 5 + / 0.25 V
Napájanie: 110 mA (slúchadlá) 320 mA (napájací dock)
Rozmery produktu: Dĺžka: 20 mm  /  Šírka: 10 mm  /  Výška: 35 mm  /
Rozmery balenia: Dĺžka: 75 mm  /  Šírka: 75 mm  /  Výška: 36 mm  /
Váha produktu netto: 93.5g
Váha produktu brutto: 404g
Prevádzková teplota: 0 – 35°C

 

MANUÁL (návod na použitie) v slovenčine na stiahnutie TU: pdf icon
MANUÁL (návod na použitie) v češtine na stiahnutie TU: pdf icon

Create A product first!

Create a product first please!