fbpx
timekettle m2

Timekettle – M2

Timekettle M2 – slúchadlá pre preklad – (93 jazykov a akcentov), ale bez simultánneho prekladu či redukcie šumu + počúvanie hudby a telefonovanie + IPX4 ochrana + Qualcomm Bluetooth 5.0. Prekladajte kdekoľvek budete chcieť, a takisto môžete použiť online prekladač M2 na prehrávanie hudby a telefónne hovory. Prekladacie slúchadlá sú kompatibilné pre iOS a Android aplikácie a disponujú unikátnou technológiou Qualcomm Bluetooth 5.0. Inteligentné slúchadlá majú ergonomický bezpečný dizajn, bezpečne a pohodlne sa zmestia do ucha a disponujú odolnosťou proti potu a vode IPX4.

Obsah balenia Timekettle M2:

1x M2 prekladacie slúchadlá
1x nabíjacie púzdro
1x kábel na nabíjanie
1x Užívateľský manuál

wt2_edge

Timekettle – WT2 Edge

Prekladač hlasový cez bluetooth slúchadlá Timekettle WT2 Edge je najpokročilejší model zo všetkých dostupných modelov (nástupca WT2 Plus), ponúka až dvojsmerný simultánny preklad (WT2 Plus – jednosmerný simultánny preklad) a redukciu šumu. Prekladač podporuje preklad až do 40 jazykov aj slovenčinu či češtinu (Vrátane rôznych 93 akcentov). Bezdrôtové slúchadlá s inteligentným prekladačom, ktoré prinášajú revolúciu pre komunikáciu bez ohľadu na jazykové bariéry. Jedná sa o celosvetovo prvý hovoriaci prekladač s umelou inteligenciou pre komfortný preklad v reálnom čase priamo cez slúchatka, teda bez potreby prekladu priamo cez Váš smartfón. 

Obsah balenia WT2 Edge:

2x Bluetooth slúchadlo
1x Nabíjacia dock stanica
1x Napájací USB kábel
2x Ušný háčik (Ear hook)
2x Náhradné štuple do uší (Earmuff)
1x Užívateľský manuál

prekladac sk hlasový

Timekettle – WT2 Plus

Elektronický prekladač cez bluetooth slúchadlá WT2 Plus je absolútne jedinečný translator pre obojsmerný hlasový preklad s jednosmerným simultánnym prekladom (bez redukcie šumu). Digitálny online tlmočník podporuje až 36 jazykov (vrátane slovenčiny či češtiny) a až rôznych 84 akcentov. Dorozumieť sa v zahraničí tak bude hračkou/maličkosťou.

Obsah balenia WT2 Plus:

1x Master bluetooth slúchadlo
1x Host bluetooth slúchadlo
1x Nabíjacia dock stanica
1x Napájací USB kábel
1x Vrecko na prenos
2x Ušný háčik (Ear hook)
6x Náhradné štuple do uší (Earmuff)
1x Užívateľský manuál

  • Latest comments:

    Create A product first!

    Create a product first please!